A legnagyobb kihívás minden ember életben, hogy a nem kedvező körülményekkel ellentétes gondolatokat gondoljon. Aláírjuk, ez valóban nem könnyű ha fojtogatnak a körülmények, vagy sorozatosan valami szörnyűséget élsz meg. De nincs más út a változtatáshoz. Meg kell tanulnod lépésről-lépésre a jelenlegi valóságodtól eltérően gondolkodni ha változást akarsz hozni az életedbe. A viselkedésed módosítása a vágyaidnak megfelelően ideig-óráig működhet, de ez hosszútávon iszonyat fárasztó és kimeríti az embereket. Tudjátok, hogy mi a depresszió? Amikor valaki a megélt élete hatására nagyon erős vágyakkal rendelkezik, de az élete folyamán a vágyaival ellentétes gondolati szokásokat alakított ki. Aztán ezt a rezgésbeli diszharmóniát cselekvéssel és viselkedésbeli változással próbálja kompenzálni. És amikor sokadjára sem sikerül változást hozni az életükbe, akkor hullafáradtan összezuhan és lemond mindenről. Sajnos így soha nem fog megváltozni semmi. Vissza kell térni az alapokhoz. A gyökereket kell megváltoztatni: az alapgondolatokat, alaphiedelmeket amiket elsősorban önmagatokról tápláltok. A hitrendszer változása hoz maradandó sikert az életetekbe. Az alaphiedelmeket türelemmel és elszántsággal megváltoztathatjátok, de rendszeresen és módszeresen kell velük foglalkoznotok. És amikor megtapasztaljátok, hogy a hiedelmek jelentik mindennek az alapját amit fizikailag megtapasztaltok (akikkel találkoztok, ahogyan bánnak veletek, amennyi pénzt kerestek, amilyen az egészségi állapototok, amilyen körülmények között éltek), akkor minden idegszálatokkal ezeket a hiedelmeket fogjátok fejleszteni magatokban. Megvizsgáljátok mely hiedelmek nem esnek jól, melyek hátráltatnak és Érzelmi Vezérlőrendszeretek segítségével módszeresen, minden nap gyakorolva újraépítitek egész életeteket az alapoktól kezdve. Innentől ez már nem látszatmegoldás lesz, hanem végleges.

Add meg a lenti űrlapon az adataidat és elküldöm Neked a
"23 ok, amiért nem vagy sikeres" e-könyvemet!

Ebook

Vezetéknév:*
Keresztnév:*
E-mail cím:*
Elolvastam és megértettem az adatvédelmi szabályzatot:*

 

Tánczos Lívia

Tánczos Lívia gondolkodásmód-tanácsadó, reflexológus, önismereti tréner és előadó vagyok, a SikerÚtja-rendszer megalkotója és oktatója, valamint A SikerÚtja titkos lépései, A Főnixmadár újjászületése, a Használd az elméd! és Az idő nem vár című könyvek szerzője.

A Főnixmadár újjászületése - Úton önmagunk felé
- a könyv

A Főnixmadár olyan, mint egy Lélekmadár, akinek hihetetlen belső ereje van és bármikor képes önmagát újjáépíteni,
bármilyen nagyot is üt az élet.

Részletek és a könyv megrendelése

A SikerÚtja titkos lépései
- a könyv

A SikerÚtja rendszer, amelyet a könyv bemutat, életeket változtathat meg.

A könyv nem egy egyszerű útmutató, hanem különböző technikák, módszerek és ötletek egyedülálló szintézise.

Neked szól a könyv, ha úgy érzed valami nem stimmel az életeddel.

Részletek és a könyv megrendelése

Rólam mondták

Vélemény az A Főnixmadár újjászületése - Úton önmagunk felé című könyvről

„Vannak emberek, akikkel öröm találkozni. Kedvet, derűt, erőt sugároznak. Átszínezik a felhőket. Magukba gyűjtik és szétszórják a nap sugarait. Lívia ilyen ember. Könnyed lazasággal, optimizmussal, magabiztosan halad az úton. Az ő Útján. Ezen a köves és nehéz, de csodákkal teli Úton. Ami a mi Utunk is.

Amikor leülök vele beszélgetni, vagy akár csak néhány percre véletlenül összefutok vele, mindig képes rá, hogy jelentősen megemelje az életkedvszintemet. Pár mondat, egy-két erőt adó kérdés, és azt veszem észre, hogy a bennem rejtőzködő bosszankodások, sajnálkozások, aggódások helyére elfogadás, hála és motiváció fészkeli be magát.

Ez a könyv egy nagy találkozás. Nemcsak Líviával, hanem önmagunkkal is. Egy jóízű beszélgetés, amely a szavak erejével sebeket gyógyít, és a lelket magasba emeli. Mint a főnixmadár.

Köszönöm, hogy elolvashattam még megjelenés előtt. Óriási élmény volt. A „világ második legjobb könyve” címen immár két könyv osztozik. De persze ez csak az én személyes, szubjektív és (nem is kicsit) elfogult véleményem, szóval, szépen kérek mindenkit, hogy ne tessék hinni nekem ebben. Inkább tessék róla meggyőződni.”

Piroska Ferenc, tanár