Ti emberek mindent megpróbáltok igazolni. Ha több jut nektek a jólétből, azt igazolni próbáljátok. Ilyeneket szoktatok mondani: 'nekem ez jár, mert megdolgoztam, megszenvedtem érte.' Ritka az olyan ember, aki örömmel és ellenállás nélkül képes elfogadni mindazt amit kap az Univerzumtól. Ha valami nagy dolog kerül a tapasztalatába, rögtön indokokat kezd keresni, hogy miért érdemli azt meg.

Képzeljétek el a következőt: egy nagy medencét akartok kiásni a kertetek hátsó felében és ti mindenáron ragaszkodtok az egyetlen eszközhöz amit ismertek: a kiskanálhoz. Nekiláttok kiskanállal ásni, és piszkosul szenvedtek vele. Nem haladtok, éjt nappallá téve dolgoztok, de mindenképpen ragaszkodtok ehhez, mert így a szomszédaitok látják, milyen keményen dolgoztok. Valaki aztán felkínál nektek egy ásót, de ti nem fogadjátok el, mert az úgy könnyebb lenne, és mivel mindenki kiskanállal dolgozik, így ti sem akartok kilógni a sorból. Aztán valaki mutat nektek egy markológépet, amivel tényleg néhány óra alatt szépen kiáshatnátok a kívánt méretű medencét, de azt a megoldást végképp elutasítjátok. Miért? Mert nem akartok lustának tűnni a többiek szemében. Az emberek -teljesen érthetetlen módon- előbbre valónak tekintik a kemény munkát, mint a hatékonyságot. Ha valaki csak heti néhány órával mesés pénzeket keres, azt sok társaságból egyszerűen kinézik maguk közül, nem fogadják be, mert mégis micsoda dolog, hogy míg mások keményen dolgoznak, ráadásul éhbérért, ő rengeteg szabadidővel és pénzzel rendelkezik. Vannak ilyen emberek.

Amikor összekapcsolódsz a Forrásoddal, amikor a puszta fizikai erőt az energetikai összhang váltja fel, a medencét már nem kiskanállal fogod felásni hanem nagy teljesítményű markolóval. Körülbelül ez a különbség ha a Forrásodat kihagyod a buliból, vagy beleveszed. A Forrásod beengedése nélkül a legjobb teremtéseid is jó esetben maximum középszerűek lesznek. Ha igazán hatékonyan és örömteli módon akarsz teremteni, ahhoz össze kell kapcsolódnod a nem-fizikai energiákkal, Nagyobbik Éneddel.

Őrültség lemondani a világokat teremtő Forrásenergiáról, persze megtehetitek... és sokan, az emberek nagy része bizony meg is teszi - mert fontosabb számukra, hogy mit gondolnak mások róluk, mint a saját összhangjuk a Forrással."

 

Add meg a lenti űrlapon az adataidat és elküldöm Neked a
"23 ok, amiért nem vagy sikeres" e-könyvemet!

Ebook

Vezetéknév:*
Keresztnév:*
E-mail cím:*
Elolvastam és megértettem az adatvédelmi szabályzatot:*

 

Tánczos Lívia

Tánczos Lívia gondolkodásmód-tanácsadó, reflexológus, önismereti tréner és előadó vagyok, a SikerÚtja-rendszer megalkotója és oktatója, valamint A SikerÚtja titkos lépései, A Főnixmadár újjászületése, a Használd az elméd! és Az idő nem vár című könyvek szerzője.

A Főnixmadár újjászületése - Úton önmagunk felé
- a könyv

A Főnixmadár olyan, mint egy Lélekmadár, akinek hihetetlen belső ereje van és bármikor képes önmagát újjáépíteni,
bármilyen nagyot is üt az élet.

Részletek és a könyv megrendelése

A SikerÚtja titkos lépései
- a könyv

A SikerÚtja rendszer, amelyet a könyv bemutat, életeket változtathat meg.

A könyv nem egy egyszerű útmutató, hanem különböző technikák, módszerek és ötletek egyedülálló szintézise.

Neked szól a könyv, ha úgy érzed valami nem stimmel az életeddel.

Részletek és a könyv megrendelése

Rólam mondták

Vélemény az A Főnixmadár újjászületése - Úton önmagunk felé című könyvről

"Van a munka, és van a szórakozás. Ezt a könyvet kéziratként olvasni ugyanolyan munka lett volna számomra, mint bármely más mű esetében, amelyen Szövegdokiként az elmúlt években dolgozhattam. Ez a munka azonban szórakozás volt, mert a kézirat minden egyes sora hozzám szólt, minden egyes gondolata betalált, számos felismerést, aha-élményt okozott, ami hozzájárult az önismeretem fejlődéséhez és az önértékelésem növeléséhez. Nagy öröm, hogy én javíthattam Lívia első könyvét is, és alig várom már, hogy a harmadik is hozzám kerüljön. Az ugyanis, aki az Útra lépett, úgysem áll meg itt. Az sem fog, aki most fedezi fel a magáét. Lívia továbbmegy a sajátján, és nekünk is ez a dolgunk. Útitársként legyen ott ez a remek olvasmány is a tarisznyánkban, a hamuba’ sült pogácsa mellett!"

Gábor Adrienn, a Szövegdoki