Abraham-Hicks: Minden teremtés sikeres, mert megvalósul

 Szeretnénk, ha most követnétek azt amiről beszélni fogunk! Sikertelen teremtés nincs. Minden teremtés sikeres, mert megvalósul. Megvalósulásuk után persze nevezhetitek kívánatosnak, vagy nem-kívánatosnak, de tény, hogy a teremtés megvalósult attól függően, hogy milyen gondolatokat indítottatok útjára. A sikertelennek nevezett ember tehát ugyanúgy sikeres és zseniális a teremtésben, mint azok akiket sikeresnek neveztek.
Azt gondoljátok, hogy a sikerért meg kell harcolni, ki kell vívni a sikert, célokat állítani, tervezni, dolgozni kell érte keményen. Ez az egyik legnagyobb emberi tévedés! Szeretnénk ha más szemszögből közelítenétek meg a dolgot. Minden teremtés sikeres, ami megvalósult. Mind a kívánatos, mind a nem-kívánatos élmények is sikernek könyvelhetők el, hiszen a fizikai létbe vetítettétek őket. Briliáns teremtők vagytok, függetlenül attól, hogy mit teremtetek. Nem létezik olyan, hogy valaki nem teremt, amikor fizikai testbe születik. Mindig, minden pillanatban teremtetek valamit. 
A sikertelennek nevezett ember ugyanúgy teremt, méghozzá a legkisebb erőfeszítés útját követi. Nem gondolkodik a céljain, nem tervez, nem küzd keményen a teremtésért. Csak annyit tesz, hogy rendszeresen nem-kívánatos gondolatokat forgat a fejében. És csodák csodájára, sorra valósulnak meg azok a dolgok amikre összpontosít - úgy, hogy még csak meg sem izzad. Sorra belesétál a nem-kívánatos eseményekbe, történésekbe, amihez kezd balul sül el; de ez mind teremtés, ez a legfontosabb az egészben. Ő ugyanúgy teremt mint bárki más!
Hatalmas tévhit tehát, hogy a SIKER (kívánatos teremtés) megteremtése több erőfeszítést igényel mint a SIKERTELENSÉG (nem-kívánatos teremtés) megteremtése. Ugyanannyi erőfeszítést igényel mindkettő, csak az irányuk más. Ha ezt megértitek és átlátjátok, meg fogjátok érezni, hogyan lehetséges az, hogy valaki könnyedén teremti a kívánatos dolgokat, míg mások -bár keményen harcolnak, küzdenek a sikerért- jórészt csak nem-kívánatos életélményeket vonzanak. 
Erre szoktuk azt mondani, hogy ugyanakkora erőfeszítést jelent a részetekről egy gomb megteremtése, mint egy kastélyé. A gombot azért tűnik könnyebbnek megteremteni, mert a világ elhitette veletek, hogy az kis dolog és könnyebb; míg a kastély nagy dolog, és szinte lehetetlen. Az Univerzális Törvények számára nem létezik kicsi vagy, nagy. A Törvény létezik és annak alkalmazása. Mindent ugyanolyan módon hívtok életre. Minden teremtés a figyelmetek összpontosításán és a hitrendszereteken múlik...

Forrás: http://www.facebook.com/mikloskomaromifanpage

Add meg a lenti űrlapon az adataidat és elküldöm Neked a
"23 ok, amiért nem vagy sikeres" e-könyvemet!

Ebook

Vezetéknév:*
Keresztnév:*
E-mail cím:*
Elolvastam és megértettem az adatvédelmi szabályzatot:*

 

Tánczos Lívia

Tánczos Lívia gondolkodásmód-tanácsadó, reflexológus, önismereti tréner és előadó vagyok, a SikerÚtja-rendszer megalkotója és oktatója, valamint A SikerÚtja titkos lépései, A Főnixmadár újjászületése, a Használd az elméd! és Az idő nem vár című könyvek szerzője.

A Főnixmadár újjászületése - Úton önmagunk felé
- a könyv

A Főnixmadár olyan, mint egy Lélekmadár, akinek hihetetlen belső ereje van és bármikor képes önmagát újjáépíteni,
bármilyen nagyot is üt az élet.

Részletek és a könyv megrendelése

A SikerÚtja titkos lépései
- a könyv

A SikerÚtja rendszer, amelyet a könyv bemutat, életeket változtathat meg.

A könyv nem egy egyszerű útmutató, hanem különböző technikák, módszerek és ötletek egyedülálló szintézise.

Neked szól a könyv, ha úgy érzed valami nem stimmel az életeddel.

Részletek és a könyv megrendelése

Rólam mondták

Vélemény az A Főnixmadár újjászületése - Úton önmagunk felé című könyvről

„Vannak emberek, akikkel öröm találkozni. Kedvet, derűt, erőt sugároznak. Átszínezik a felhőket. Magukba gyűjtik és szétszórják a nap sugarait. Lívia ilyen ember. Könnyed lazasággal, optimizmussal, magabiztosan halad az úton. Az ő Útján. Ezen a köves és nehéz, de csodákkal teli Úton. Ami a mi Utunk is.

Amikor leülök vele beszélgetni, vagy akár csak néhány percre véletlenül összefutok vele, mindig képes rá, hogy jelentősen megemelje az életkedvszintemet. Pár mondat, egy-két erőt adó kérdés, és azt veszem észre, hogy a bennem rejtőzködő bosszankodások, sajnálkozások, aggódások helyére elfogadás, hála és motiváció fészkeli be magát.

Ez a könyv egy nagy találkozás. Nemcsak Líviával, hanem önmagunkkal is. Egy jóízű beszélgetés, amely a szavak erejével sebeket gyógyít, és a lelket magasba emeli. Mint a főnixmadár.

Köszönöm, hogy elolvashattam még megjelenés előtt. Óriási élmény volt. A „világ második legjobb könyve” címen immár két könyv osztozik. De persze ez csak az én személyes, szubjektív és (nem is kicsit) elfogult véleményem, szóval, szépen kérek mindenkit, hogy ne tessék hinni nekem ebben. Inkább tessék róla meggyőződni.”

Piroska Ferenc, tanár